Günün çorbası

Serpme Kahvaltı (Kişi Başı)

Domates, salatalık, mevsim yeşillikleri,süzme bal, tereyağı, siyah zeytin, yeşil zeytin, tahin, pekmez, reçel,beyaz peynir, kaşar peyniri, tulum peyniri,çörekotlu peynir, su böreği, sigara böreği, taze patates kızartması, bazlama ekmeği, sahanda sucuklu yumurta, kuru kayısı ve ceviz, sınırsız çay (saat:12.00'a kadar)

Kahvaltı Dünyası

Kahvaltı dünyası beyaz peynir, kaşar peynir, siyah zeytin, yeşil zeytin,haşlanmış yumurta, tereyağı, reçel, süzme bal, sosis, sigara böreği,paçanga böreği, kızarmış biber, domates, salatalık, simit ve iki duble çay

Hızlı Kahvaltı

Beyaz peynir, kaşar peynir, salam, bal, reçel, haşlanmış yumurta, siyah zetin, domates, salatalık, tereyağı, patates, simit, bir duble çay

Simit Tabağı

Tereyağlı Omlet

*Omletlerimiz Akdeniz Yeşillikleri ve Patates Tava Eşliğinde Sunulur.

Sucuklu Omlet

*Omletlerimiz Akdeniz Yeşillikleri ve Patates Tava Eşliğinde Sunulur.

Mantarlı Omlet

*Omletlerimiz Akdeniz Yeşillikleri ve Patates Tava Eşliğinde Sunulur.

Kaşarlı Omlet

Rendelenmiş kaşar, domates, salatalık ve yeşillik eşliğinde servis edilir. *Omletlerimiz Akdeniz Yeşillikleri ve Patates Tava Eşliğinde Sunulur.

Karışık Omlet

Kaşar, sucuk, salam, mantar, domates, salatalık ve yeşillik eşliğinde servis edilir. *Omletlerimiz Akdeniz Yeşillikleri ve Patates Tava Eşliğinde Sunulur.

Sebzeli Omlet

domates, mantar, mısır, kırmızı ve yeşil biber ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. *Omletlerimiz Akdeniz Yeşillikleri ve Patates Tava Eşliğinde Sunulur.

Menemen

Kaşarlı Menemen