Neden

Simit

Dünyası ?

18 yıl önce çıktıkları bu yolda çok mesafe kat ederek 2014 yılı itibariyle Ankara'nın en işlek ve güzide yerlerinde 10 şubeye ulaşan Simit Dünyası, ürün yelpazesine dünya mutfağından lezzetleri de ekleyerek yoluna devam ediyor. Bir Ankara markası olan ve şimdiye kadar bütün şubeleri kendisine ait olan Simit Dünyası, 2014 yılı itibariyle franchise vererek yeni iş ortaklarıyla beraber Türkiye ve Dünya’ya açılmayı hedefliyor.

Simit Dünyası, iş ortaklarının içinde bulunduğu koşulları da gözönünde bulundurarak, onları en doğru şekilde yönlendirmeyi kendine misyon ediniyor. Yeni açılacak şubenin lokasyonunun uygun olup olmadığı, markanın oluşturduğu uzman kadro tarafından araştırılıyor. Yapılan fizibilite çalışmaları sonucunda açılacak şubenin yeri uygunsa, yine markanın mimar kadrosu tarafından Simit Dünyası konseptine uygun bir çalışma yapılıyor.

Franchise olma süreci ile ilgili adımları aşağıda görebilirsiniz

 • Bilgi Alma 01
  Franchise talepleri; web sitesinden başvuru, telefonla bilgi alma veya referans yöntemi ile gerçekleşebilir.
 • Başvuru 02
  Başvuran kişi özgeçmişi, iş tecrübeleri ve referans bilgilerinin yer alacağı başvuru formunu doldurur.
 • Ön Görüşme 03
  Başvuru yapan Franchise adaylarımızdan profili uygun görülenler daha detaylı görüşme yapmak için şirketimize davet edilirler.
 • İş Planı Sunumu 04
  Ön görüşmesi olumlu geçen Franchise adaylarımızdan Yönetim Kurulumuza sunması için bir İş Planı ve bölge pazar araştırmasını da içeren iş planı istenir.
 • Seçim 05
  Adayın, işin başında birebir bulunacağı ve planda yer alanları başarıp başaramayacağına yönetim kadrosu tarafından karar verilir.
 • Protokol 06
  Aday ile bir ön protokol imzalanır.
 • Oryantasyon ve Hazırlık 07
  Adayın ve personelin 12 haftalık eğitim süreci başlar, bu eğitimlere tam anlamıyla katılmak zorundadır. Aynı dönemde dükkan bulunması, yönetimin onayına sunulması, kiralama, dekorasyon faaliyetleri başlar.
 • Uygulama 08
  Dükkanlarda pratik ve teorik eğitimler alınır.
 • Kontrat ve Açılış 09
  Eğitim süreci esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmamış ise Franchise ile dükkan kiralama işlemleri tamamlanır ve kira kontratı imzalanır. Dükkan faaliyete geçtikten sonra Franchise sözleşmesi yapılır.

Franchising Başvuru Formu

Kişisel Bilgileriniz
Mesleki Bilgiler
Lokasyon
Yer
Genel Bilgiler